Jakie właściwości ma serum z retinolem?

Marzeniem każdej kobiety jest pozostanie wiecznie młodą i piękną. Oczywiście, proces starzenia się skóry jest nieunikniony, jednak w dzisiejszych czasach – w dobie tak zaawansowanej technologii kosmetycznej – panie mają szansę nieco opóźnić nastąpienie efektów upływu czasu.

Ostatnimi czasy furorę na rynku kosmetyków robią kosmetyki ze śluzu ślimaka. Produkty te dają niesamowite efekty już po kilku tygodniach użytkowania. Serum ze śluzu ślimaka pozytywnie wpływa na kondycję naszej skóry, pięknie ją napina i sprawia, że z powrotem odzyskuje blask. Kosmetyki ze śluzu ślimaka mają właściwości rozświetlające, pomagające w walce z przebarwieniami. Serum ze śluzu ślimaka, stosowane regularnie, sprawia, że nasza skóra się zmiękcza, a zmarszczki stają się mniej widoczne. Doskonałe efekty w walce z przebarwieniami wykazuje również serum z retinolem.

Pozwala ono pozbyć się przebarwień potrądzikowych oraz posłonecznych. Warto jednak pamiętać, że serum z retinolem musi być używane w parze z dobrym kremem z filtrem przeciwko promieniowaniu słonecznemu. W trakcie stosowania serum z retinolem nie możemy zażywać kąpieli słonecznych i absolutnie nie powinniśmy wychodzić z domu bez nałożonego na buzię filtru. Tak naprawdę, serum z retinolem stosować powinniśmy jedynie w miesiącach, kiedy nie ma zbyt dużego nasłonecznienia. Specjaliści uważają, że najlepsze efekty kuracji serum z retinolem pojawią się, jeśli stosujemy je na przełomie lutego i marca.

Obostrzeń tego typu nie mają kosmetyki ze śluzu ślimaka. Serum ze śluzu ślimaka z powodzeniem można stosować przez cały rok. Nie jest on wrażliwy na promienie słoneczne, dlatego możemy używać go również w miesiącach letnich. Idealna kuracja przeciw przebarwieniom powinna wyglądać tak, że serum z retinolem używamy w okresach wiosennych i jesiennych, a w pozostałych okresach stosujemy kosmetyki ze śluzu ślimaka.

więcej na:
http://www.visplantis.pl/produkty/reti-vital-care/

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie nigdy opublikowany, ani udostępniony. Pola obowiązkowe oznaczono *

XHTML: Możesz używać następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>