Makijaż permanentny w Krakowie

Od niedawna jestem szczęśliwą mamą rozkosznego brzdąca. Szczęśliwą ale i bardzo zmęczoną. Nie mam sił dosłownie na nic. Wiem, wszyscy mi mówili że tak będzie, ale im nie wierzyłam. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie mam czasu kiedy o siebie zadbać.

przecież jestem jeszcze młoda i zależy mi na odpowiednim wyglądzie. Dlatego też postanowiłam zrobić sobie makijaż permanentny oczu. Dzięki niemu poczuję się kobieco i atrakcyjnie. I nie będę też miała na twarzy kolorowych, sypkich kosmetyków, które mogłyby uczulić mojego maluszka. Poszukałam więc gdzie robią makijaż permanentny w Krakowie, zostawiłam dziecko pod opieką męża i poszłam zrobić się na bóstwo.

salon urody7

Pani kosmetyczka wszystko mi fachowo wytłumaczyła, spytała też czy zrobić mi makijaż permanentny ust, ale na to się jednak nie zdecydowałam. Wszak przyjemności trzeba sobie dawkować. Na razie wystarczy mi nowa, wyrazista oprawa oczu. Tak niewiele trzeba by każda kobieta poczuła się wyjątkowo pięknie. Teraz jestem nie tylko mamą ale i kobietą.

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie nigdy opublikowany, ani udostępniony. Pola obowiązkowe oznaczono *

XHTML: Możesz używać następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>