Makijaż permanentny

Rano, jak większości z nas, brakuje mi czasu. Niestety nie jestem rannym ptaszkiem, a tu trzeba nie tylko siebie, ale i całą rodzinę wyprawić do szkoły i pracy. Gdzie w tym wszystkim czas na perfekcyjny makijaż? Dlatego postanowiłam zrobić sobie makijaż permanentny brwi i oczu.

Mam niestety bardzo jasną oprawę oczu i bez makijażu wyglądam strasznie. Taki makijaż pozwoli mi zaoszczędzić rano trochę czasu, a poza tym zawsze będzie idealny. Znalazłam więc salon, który wykonuje makijaż permanentny w Krakowie. Umówiłam się na wizytę i zrobiłam sobie taki makijaż. Jest wspaniały. Czuję się młodsza przynajmniej o dziesięć lat. Kosmetyczka namawiała też mnie na makijaż permanentny ust.

makper3

Co do tej propozycji nie jestem przekonana. Zazwyczaj nie maluję ust, bo po prostu nie lubię. Nie wiem jakbym wyglądała i jakbym się czuła z takim makijażem. Na razie cieszę się moim nowym wyglądem oczu i brwi. Ciekawe kiedy moja rodzinka zauważy, że coś się zmieniło. Obawiam się, że będę im musiała delikatnie to zasugerować.

źródło:
http://jadoreinstytut.com/makijaz-permanentny/

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie nigdy opublikowany, ani udostępniony. Pola obowiązkowe oznaczono *

XHTML: Możesz używać następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>